مشاور حقوقی رایگان و وکیل دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری زهرا فرج

امور املاک و وصول مطالبات
مشاور حقوقی رایگان، زهرا فرج از جمله وکلا و مشاوران حقوقی پیشگام، از وکلا و اعضای مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و همچنین نخبه کشوری با…
شماره پروانه :58787
زمینه فعالیت :امور املاک و وصول مطالبات
شماره تماس :09123612652
ایمیل :

درباره من بیشتر بدانید …

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مشاور حقوقی رایگان، زهرا فرج از جمله وکلا و مشاوران حقوقی پیشگام، از وکلا و اعضای مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و همچنین نخبه کشوری با رتبه ۸ اختبار، متولد ۱۳۷۵ می باشد.
ایشان از بازرسان هیئت مدیره مرکز وکلای قوه قضائیه و از کارشناسان صدور پروانه قضات و اعضای هیئت علمی در مرکز وکلای قوه قضائیه کشوری می باشند.
ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی است که از همین باب در حوزه امور حقوقی (اعم از امور املاک و وصول مطالبات) دارای تخصص می باشند. از سوابق ایشان، به نمایندگی حقوقی شرکت حسام و مجتمع تالارهای پذیرایی ستاره ولیعصر می توان اشاره نمود. همچنین دارای مدرک ICDL بوده و مدرس دروس اصول فقه و متون فقه آزمون های تخصصی وکالت، ارشد و دکتری نیز می باشند.

چرا باید از وکیل دادگستری استفاده نمود؟

همانطور که مستحضر می باشید در جوامع امروزی، تمامی فعالیت ها به صورت تخصصی صورت می پذیرد. برای مثال، چنانچه سلامتیمان دچار مشکل گردد به پزشکان متخصص مراجعه می نماییم. لذا، برای موضوعات حقوقی نیز باییستی به مشاور حقوقی رایگان مراجعه نمود. چراکه، اگر بدون اطلاعات کافی اقدام به طرح دعوا و یا شکوائیه نمائیم ممکن است، فرآیند رسیدگی به پرونده طولانی گردد و در آخر به نتیجه مطلوب نرسیم. و با اصطلاح حقوقی اعتبار امر قضاوت شده مواجه شویم و دیگر حق طرح دعوا نداشته باشیم.
برای مثال، اگر شما از شخصی طلبی داشته باشید و از طریق دادگاه مطالبه نمائید و در آن حکم به بی حقی شما صادر گردد، دیگر امکان طرح مجدد دعوا را نداشته که همین امر موجب ورود خسارت مادی و معنوی می گردد.
در اکثریت پرونده ها، نیاز به استفاده از وکیل و مشاور حقوقی رایگان داریم. چه بسا باید خاطر نشان نمود، در برخی از پرونده ها، به دلیل اطلاعات کافی استفاده از مشاوره حقوقی کفایت می نماید. پس از مراجعه به وکیل و مشاور حقوقی رایگان موضوع به کارگروهی از وکلای باسابقه ارجاع می گردد. تا بهترین تصمیم در خصوص موضوع مطروحه اتخاذ و درخصوص آن اقدام گردد.
یکی از خدماتی که توسط وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی رایگان  ارائه می شود تنظیم لایحه دفاعیه می باشد. زیرا، برخی از اشخاص بدلیل محدودیت مالی قدرت اخذ وکیل ندارند و صرفاً برای تنظیم لایحه دفاعیه، به وکیل دادگستری مراجعه می نمایند.
همچنین، بهتر است قبل از هر اقدامی از قبیل: نوشتن قرارداد و تنظیم دادخواست با وکیل و مشاور حقوقی رایگان مشاوره نمائید. چراکه، پیشگیری بهتر از درمان است. به بیان دیگر، اگر در هنگام تنظیم قرارداد از وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمائید و با اصول حقوقی، قرارداد بهینه ای را منعقد نمائید. در آینده، از بروز اختلافات جلوگیری کرده و نگرانی بطلان قرارداد را نخواهید داشت.

سخن پایانی

در پایان، باید توجه نمود وکلای دادگستری در راستای قسم نامه عمل نموده و مصلحت موکل را رعایت نماید. اما، بهتر است بدانید تعهد وکیل پایه یک دادگستری تعهد به وسیله می باشد. به بیان دیگر، وکیل و مشاور حقوقی رایگان در مقابل موکل خود تعهد دارد تا از تمامی ابزار خود اعم از علمی و نوشتاری استفاده نماید تا موجب احقاق حقوق موکل گردد. لذا، هیچگاه وکیل و مشاور حقوقی رایگان نمی تواند به موکل خود تعهد به نتیحه بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up