مشاوره آزمون وکالت

پشتیبانی آزمون وکالت

از دیرباز تاکنون علاقه مندان به حقوق و عدالت پسندان درصدد شرکت در آزمون های حقوقی و قبولی در این آزمون ها برآمده اند که اهم آن ها، آزمون وکالت می باشد.
باتوجه به اینکه حرفه وکالت من جمله حرفی است که افراد زیادی در راستای فعالیت در آن تلاش می کنند. لذا، آزمون های ورودی به این حرفه بسیار دشوار می باشد. که موجب می گردد سالیانه تعداد محدود و معدودی از داوطلبین به عرصه وکالت قدم بگذارند.

هرچند تصور عزیزان و داوطلبین بر این است که طرح تسهیل موجب سهل شدن ورود به این حرفه می گردد. اما باید خاطر نشان کرد که این تصوری اشتباه است. چراکه، آزمون هایی که با این طرح برگزار می گردد براساس سطح علمی داوطلبین می باشد نه براساس مهارت تست زنی ایشان.

بنابراین، برای موفقیت در آزمون وکالت و دریافت پروانه وکیل پایه یک دادگستری ، بهتر است از مشاوره آزمون وکالت در این امر مهم بهره جست. تا بتوان این مسیر پر فراز و نشیب را به آسانی و سهولت طی نمود.
گروه وکلای پیشگام در این راستا تلاش می نمایند تا با بهره گیری از افراد خبره و رتبه در این گروه، ارزنده ترین و کارآمدترین مشاوره آزمون وکالت را ارائه نماید.

Telegram
Instagram
WhatsApp

نکات مهم از زبان مشاور آزمون وکالت

داوطلبان بسیاری همه ساله از دیرباز تاکنون، برای قبولی در آزمون وکالت در این تورنمنت شرکت نموده و چه بسا افرادی به دلیل عدم اطلاع کافی و آگاهی لازم نسبت به این آزمون مهم، موفق به قبولی در آن نگردیده اند. در راستای رسیدن به این هدف اقداماتی لازم می باشد که در ذیل به آن ها اشاره می گردد:
۱- انتخاب منابع مطالعاتی صحیح و کامل با توجه به سطح علمی داوطلب؛
۲- نحوه صحیح مطالعه منابع؛
۳- نحوه صحیح خلاصه نویسی منابع؛
۴- برنامه ریزی مطالعاتی تا روز آزمون
۵- شرکت در آزمون های آزمایشی و جامع وکالت؛
۶- بهره مندی از یک مشاوره آزمون وکالت و پشتیبان آزمون وکالت؛
در ادامه نیز به بررسی هر کدام از این اقدامات می پردازیم.

بسیاری از داوطلبین در انتخاب منابع وسواس فکری زیادی دارند، به گونه ای که دائماً در حال تغییر منابع آزمون وکالت هستند. که همین امر، موجب شکست آنان می گردد. لذا، هر داوطلب با توجه به سطح علمی خود یک منبع را برای مطالعه آزمون وکالت انتخاب نماید و تا روز آزمون به مطالعه همان منابع انتخابی بپردازد.
در انتخاب منابع، اصلی ترین محور سواد حقوقی داوطلب می باشد. بنابراین، هر منبعی برای هر داوطلب مفید نیست و پشتیبان آزمون وکالتِ گروه وکلای پیشگام به صورت تخصصی و رایگان پس از تعیین سطح علمی داوطلب آزمون وکالت، منابع مطالعاتی را (اعم از قانون و کتب آموزشی حقوقی) به ایشان اعلام می نماید.

برای شرکت در آزمون های حقوقی، باید هر ساله منتظر اطلاعیه آزمون وکالت از نهادهای برگزار کننده باشیم؛ تا از دروس آزمونی مطلع گردیم.
اما، با توجه به سنوات گذشته هفت درس در آزمون کانون وکلا دادگستری و هشت درس نیز در آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه مورد طرح سوال قرار می گیرد. لذا، با توجه به حجم زیاد مطالب نیازی به مطالعه برخی از منابع نمی باشد.
برای مطالعه مفید، ابتدائاً باید مقدمات آن را آماده نمود. لذا، برای مطالعه به یک محیط آرام و تمرکز افکار نیازمند هستیم. نحوه مطالعه باید به گونه ای باشد، تا ذهن دیرتر از جسم خسته گردد. بنابراین، برای هر ۴۵ دقیقه مطالعه، ۱۵ دقیقه وقت استراحت باید در نظر داشت.

یکی از مشکلات اساسی داوطلبین، خلاصه نویسی مطالب می باشد.
به گونه ای که، داوطلبین آزمون وکالت به جای خلاصه نویسی مجدداً شروع به کلی نویسی می نمایند. به طور خلاصه، باید بیان داشت خلاصه نویسی یعنی، ذکر عناوین مهم و آزمونی. بنابراین، فرض کنید برای مبحث الزامات خارج از قرارداد باید حداکثر در دو صفحه مطالب را خلاصه نمود و باید از کلی نویسی احتراز نمود. چراکه، این امر باعث طولانی شدن اجرای برنامه مطالعاتی و خستگی ذهن و جسم می گردد. و داوطلب در پایان به نتیجه مطلوب خود نمی رسد.
در خصوص این موضوع، مشاور آزمون وکالت تیم وکلای پیشگام در جلسات مشاوره، نحوه صحیح خلاصه نویسی به داوطلب را به وی آموزش می دهد.

قطع به یقین برای رسیدن به یک هدف، باید با برنامه قدم برداشت. چراکه، اگر داوطلب بدون برنامه وارد مطالعه گردد. با گذشت زمان اندکی، داوطلب آزمون وکالت مطالب قبلی را فراموش می نماید و مجبور می گردد تا مجدداً مطالب را بخواند بدون اینکه به دوره آن مطالب برسد.
ذهن انسان دارای دو بُعد است: یکی خودآگاه و دیگری ناخودآگاه.
مواردی که به صورت ناخودآگاه به ذهن افراد وارد می گردد، تداوم بیشتری نسبت به ذهن خودآگاه دارد. برای مثال، اگر فردی تصادف نماید. این اتفاق تا مدت مدیدی در ذهن وی به جای می ماند. بنابراین، بهتر است در مطالعه از یک برنامه اصولی استفاده نمود تا مطالب به صورت ناخودآگاه وارد ذهن داوطلب گردد.

اگر فرض بداریم هر داوطلبی منابع صحیحی را انتخاب نماید و به صورت صحیح و برنامه ریزی شده مطالعه نماید. در نهایت نیاز به سنجش خود دارد. بنابراین، شرکت در آزمون های آزمایشی و جامع آزمون وکالت یکی از راه های سنجش داوطلب می باشد.
تست زنی شامل دو بخش می باشد: یکی تست آزمایشی و دیگری تست سنجشی.
در تست آزمایشی، داوطلب با مطالعه صورت سوال و گزینه ها بدون پاسخ به سوال به قسمت تحلیل سوال مراجعه و شروع به مطالعه می نماید. و نکات مهم را از آن سوالات استخراج می کند.
اما، در تست سنجشی، داوطلب با مطالعه صورت سوال اقدام به انتخاب گزینه صحیح می نماید و فقط سوالاتی را که به غلط پاسخ می دهد مجدد مورد مطالعه قرار می دهد.

با گذر از مطالب فوق، هر داوطلب برای رسیدن به هدف خود که همان قبولی در آزمون وکالت می باشد. نیازمند مشاور آزمون وکالت و پشتیبان آزمون وکالت تا روز آزمون می باشد. چراکه، مشاورین آزمون وکالت با راهنمایی داوطلب، مسیر قبولی در آزمون را برای وی هموار می نماید. علی ایحال، به شما داوطلبین عزیز، پیشنهاد می نماییم برای رسیدن به هدف خود از مشاوره آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام استفاده نمائید.

ارسال پیام به مشاور ارشد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مدیریت زمان در آزمون وکالت

موردی که موجب تشویش ذهن داوطلبین عزیز می گردد. پاسخ‌ به سوالات آزمون می باشد. اما باید به شما داوطلبین و دوستان عزیز نوید بدهیم که چنانچه برنامه آزمونی که جهت مطالعه به شما می دهیم را به خوبی و با دقت و به صورت مستمر و کاملاً مطابق برنامه ریزی تنظیمی انجام دهید. و زمان خود را نیز بتوانید مدیریت نمائید، به حتم می توان گفت شما برنده این ترنمنت می شوید. لذا، مدیریت زمان مهارت است که شما داوطلبین عزیز می بایست آن را به خوبی آموزش ببینید تا بتوانید در جلسه آزمون از آن بهره‌ جوئید.

از مدیریت زمان جهت مطالعه برای آزمون تا نحوه مدیریت زمان پس از شروع آزمون، نکات بسیار مهمی می باشد. که باید به آن‌ها توجه داشته‌ باشید. به‌دلیل اهمیت این موضوع، مشاورین آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام، درصدد یاددهی مهارت مدیریت زمان به شما داوطلبین عزیز می باشند.

مدیریت استرس در آزمون وکالت

بحثی که اکثر داوطلبین با مشاورین آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام در میان می گذارند. این است که بر سر جلسه آزمون به هنگام پاسخ به سؤالات آزمون، دچار فشار عصبی می گردند. و حتی مواردی منجر به پنیک و حمله عصبی می شود. حال، باید این نکته را بیان نمائیم که اضطراب و استرسی که در این زمان برای شما داوطلبین عزیز ایجاد می گردد، نیاز به یکسری آموزش ها و مهارت های مدیریت استرس دارد که مشاورین ما اینجا هستند. تا به شما عزیزان این مهارت ها را آموزش دهند تا بتوانید در روز آزمون استرس خود را مدیریت و کنترل و حتی آن را مهار نمائید. لذا، نیاز هست که پا به پای ما این مهارت ها را آموزش ببینید.

خدمات مشاوره آزمون وکالت

خدماتی که مشاوره آزمون وکالت در گروه وکلای پیشگام به داوطلبین ارائه می دهند شامل دو دسته می باشد:
الف- خدمات مربوط به ثبت نام آزمون وکالت و شرایط آن؛ که داوطلبین محترم در این موارد به مشاوره آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام مراجعه می نمایند. که در این راستا، ما به کمک داوطلبین عزیز می آئیم تا بتوانند تمامی مراحل ثبت نام را بدون هیچگونه دغدغه ای در سایت سنجش و با تجربه گروه وکلای پیشگام انجام دهند.
ب- خدمات پس از ثبت نام آزمون وکالت؛ که داوطلبین عزیز می بایست در این راستا آموزش های لازم را فراگیرند تا در نهایت بتوانند از آموزش های مذکور در روز آزمون بهره مند گردند. و همچنین مطالبی که می بایست مطالعه گردد و برنامه ریزی های پیشنهادی مشاوره آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام که باید داوطلبین از آن ها بهره جویند و… . تا داوطلبین عزیز بتوانند روز آزمون از این امتحان سخت با نتیجه خوب و سربلند بیرون آیند.

همراه با سابقه درخشان

قبولی داوطلبین در آزمون های حقوقی

پشنیبانی تا روز آزمون وکالت یکی از راه های موفقیت شما داوطلبین عزیز در آزمون های حقوقی می باشد. همانطورکه یکی از داوطلبین آزمون وکالت پس از ۸ سال فارغ التحصیلی و دوری از مباحث حقوقی به گروه وکلای پیشگام مراجعه نموده و در مدت ۶ ماه برنامه ریزی مستمر و مطالعات عمیق، موفق به کسب قبولی در آزمون کانون وکلای دادگستری گردیدند.
بنابراین، چنانچه حتی سالیان طولانی نیز از مباحث حقوقی فاصله دارید. جای هیچ نگرانی نیست. چراکه، مشاوره آزمون وکالت با برنامه ریزی هدفمند و دقیق، شما را به اهداف والای خود می رساند. لذا، با انتخاب پشتیبانی آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام استرس و اضطراب انتخاب منابع صحیح و آمادگی لازم درخصوص آزمون وکالت را نیز از خود دور نمائید و به گروه وکلای پیشگام بسپارید.
در پایان، با این نوید که پس از کسب قبولی و شروع دوره کارآموزی با عبور از مصاحبه علمی می توان عضو خانواده گروه وکلای پیشگام شوید. تا در کنار یکدیگر موجب رشد و تجلی جامعه وکالت گردیم.

مشاوره قبولی در آزمون وکالت

باید خاطر نشان کرد دریافت مشاوره آزمون وکالت و درواقع مشاوره تحصیلی در دوران پیش از آزمون وکالت اهمیت بسزایی دارد. وکالت یکی از مشاغل بسیار مهم و برجسته در جامعه کنونی ما می باشد. چراکه، شغل شریف وکالت با جان و مال و ناموس مردم سروکار دارد. به همین دلیل است که آزمون های وکالت دارای چالش های زیادی می باشد. و از دید اکثر داوطلبان عزیز، سخت و گاهاً طاقت فرساست. لذا، افرادی که در دانشگاه فارغ التحصیل می گردند. می بایست طی یک سری مراحل و با پشت سرگذاشتن آزمون و رسیدن به حد نصاب قبولی در آزمون وکالت، این موفقیت را کسب نمایند و وارد جرگه وکلا گردند. همین امر موجب می گردد رقابت فی مابین داوطلبان بسیار زیاد باشد.

 این امر صحیح می باشد که، برخی افراد اعم از: اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و قضات محترم دادگستری و … تحت شرایط خاصی بدون نیاز به شرکت در آزمون می توانند پروانه پایه یک وکالت اخذ نمایند. اما، سایر افراد می بایست حتماً دارای شرایط شرکت در آزمون وکالت باشند. و آزمون وکالت را شرکت و حد نصاب قبولی را نیز کسب نمایند. به همین خاطر است که، آمادگی قبل از آزمون وکالت بسیار اهمیت پیدا می کند. مشاور آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام با دراختیار قراردادن منابع مناسب هر فرد و پشتیبانی تا روز آزمون، به داوطلبین عزیز کمک می کنند. تا بتوانند از عهده آزمون وکالت، این آزمون سرنوشت ساز برآیند.
مشاور آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام با برنامه ریزی، زمان بندی، منابع و پشتیبانی مناسب هر فرد در صدد این برآمدند که داوطلبین عزیز آزمون وکالت بتوانند به بهترین نحو ممکن در این آزمون موفق گردند. لذا، چنانچه داوطلبین عزیز خود را نیازمند چنین برنامه و پشتیبانی می بینند. می توانند جهت اطلاعات بیشتر درخصوص مشاوره آزمون وکالت با شماره ۰۹۱۲۱۴۹۵۹۶۴ و ۰۹۱۲۳۶۱۲۶۵۲ تماس حاصل نمایند تا اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

چنانچه، همچنان دچار ابهاماتی در خصوص راه های قبولی در آزمون وکالت هستید. یا نیاز به مشاوره بیشتر و کسب اطلاعات دقیق تر دارید، یا شرایطی دارید که می بایست کارشناسان ما با شما صحبت و شرایط شما را بررسی نمایند. می توانید با شماره های فوق تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان با بهترین مشاوره آزمون وکالت ارتباط بگیرید. و از همین امروز به صورت اختصاصی با یکی از مشاوران آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم در این خصوص به شما ارائه گردد تا شما داوطلبین عزیز شروع به پیشرفت نمایید.

آیا استفاده از مشاوره و نظرات دیگر داوطلبان مفید واقع می شود؟

این سؤال بسیار مهم و اساسی می باشد چراکه، پاسخ صحیح به آن می تواند در سرنوشت شغلی و تحصیلی شما داوطلبین عزیز تأثیر بسزایی داشته باشد.
مشاوره گرفتن در هر زمینه ای از متخصصین آن حوزه، کمک شایانی در پیشبرد اهداف و رسیدن به نتیجه مطلوب می نماید. اما، نکته حائز اهمیت این است که، می بایست از افرادی مشاوره گرفت که خود تجربه متعددی داشته و متخصص در آن حوزه باشند. لذا، مشاور آزمون وکالت باید هم علم مشاوره را دارا و هم همانطور که پیشتر بیان گردید. تجربه کافی را نیز داشته باشد. بنابراین، به صرف رتبه برتر بودن و یا قبولی در آزمون وکالت برخی افراد یا حتی اساتید و مدرسین دانشگاه که خود این راه را نرفته باشند، نمی توان از آنان مشاوره گرفت.

مشاوره آزمون وکالت موجب می گردد در کمترین زمان بهترین منابع، برنامه ریزی مناسب خود را پیدا نمائید. تا بتوانید در مسیر موفقیت قدم بگذارید و یکی از قبولی های آزمون وکالت باشید.

رتبه های برتر آزمون وکالت در برنامه ریزی خود، ترتیب برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را رعایت می نمایند که این عملکرد مختص مطالعه برای آزمون وکالت می باشد که مشاوران آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام این برنامه ریزی را دراختیار شما داوطلبین عزیز می گذارند تا شما هم جزو یکی از این برترین ها باشید.

چنانچه شما داوطلبین عزیز می خواهید با پشتیبانی آزمون وکالت گروه وکلای پیشگام در ارتباط باشید و بتوانید از راهنمایی های ایشان بهره مند گردید. می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۴۹۵۹۶۴ و ۰۹۱۲۳۶۱۲۶۵۲ بدون گرفتن کد پاسخگویی و بدون هیچگونه معطلی همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب تماس حاصل نمائید.

keyboard_arrow_up