گروه وکلای پیشگام

دپارتمان های تخصصی

در لغت نامه، van به معنای پیشقدم و پیشگام می باشد.
گروه وکلای پیشگام، مجموعه ای از وکلای جوان با سابقه وکالت درخشان، متعهد، مسئول و دارای تحصیلات عالیه می باشند. همانطور که از نام این مجموعه پیداست، وکلای آن، با ارائه برترین خدمات حقوقی، مشاوره ای و آموزشی در راستای تعالی آگاهی حقوقی اشخاص پیشگام گردیده اند که همین امر موجب شده استقبال بی نظیری از این مجموعه گردد. این مجموعه متشکل از ۴ دپارتمان دعاوی، آموزشی و آزمونی، امور قراردادها و صلح و سازش می باشد.

دپارتمان دعاوی؛ ابتدائاً مشاوران حقوقی ما، بنابر اظهارات شخص نسبت به پرونده ادعایی و مفاد و اوراق پرونده، موضوع را در کارگروهی تخصصی متشکل از وکلا و مشاوران حقوقی مطرح و مورد تدقیق و بررسی قرار داده و در نهایت پرونده بررسی شده را به وکیل دارای تخصص در آن حوزه ارجاع خواهند داد.

دپارتمان آموزشی و آزمونی؛ هدف مجموعه از راه اندازی این دپارتمان در گروه وکلای پیشگام این مهم است که، افراد جویای علم اعم از داوطلبان آزمون های تخصصی وکالت، قضاوت، سردفتری، ارشد و دکتری، دانشجویان حقوق و علاقه مندان به دانستنی های حقوقی در راستای ارتقای سطح علمی، حقوقی خویش از مشاوران تخصصی ما بهره جویند این بهره مندی از طریق درگاه های مجازی، تلفنی و یا حضوری امکان پذیر می باشد.
در خصوص داوطلبان آزمون های تخصصی خدمات آموزشی و آزمونی گروه پیشگام شامل تعیین سطح، معرفی منابع، برنامه ریزی مطالعاتی، شبیه سازی و برگزاری آزمون های آزمایشی و پیگیری برنامه مطالعاتی داوطلبان تا روز آزمون می باشد. در خصوص دانشجویان حقوق خدمات قابل ارائه شامل برنامه ریزی های تحصیلی و برگزاری کلاس های آفلاین و آنلاین آموزشی می باشد. در خصوص علاقه مندان به دانستنی های حقوقی نیز در این دپارتمان مقالات و دانستنی هایی قرار داده شده است تا بتوانند سطح حقوقی خویش را ارتقا بخشند.

دپارتمان امور قراردادها؛ شایع است در بین اشخاص جامعه (اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی) که قراردادهای فی مابین خویش را در معاملات حقوقی و قراردادی بدون آگاهی و علم کافی تنظیم و منعقد می نمایند که همین مورد سبب بروز اختلافات و حتی گاهی بطلان یا انحلال آن معامله می گردد. لذا تیم تخصصی وکلای پیشگام برآن آمده اند که در این خصوص در کنار اشخاص جامعه بوده و آن ها را از گزند اشتباهات و اختلافات قابل پیش بینی و غیر قابل پیش بینی برحذر داشته و موجب ایجاد قراردادهایی مستحکم برپایه عدالت، انصاف و علم و آگاهی حقوقی گردند.

دپارتمان صلح و سازش؛ یکی از رسالت ها و اهداف وکلای پیشگام برقراری صلح و سازش فی مابین اشخاص بوده چراکه در همین خصوص حدیثی از مولی الموحدین امیر المومنین علی (ع) هست که می فرمایند: «مِن اًفضَل النُّصحِ الاِشارَهُ بِالصُّلحِ: بهترین نصیحت و پند (در قدم اول) وادار کردن به صلح و سازش می باشد» (فهرست غُرر، ص ۲۰۴) همچنین چه بسا اشخاص با طرح دعاوی حقوقی و غیره و ذلک دچار خسران جبران ناپذیری (اعم از مالی، حیثیتی و بدنی) می گردند. فلذا چه چیزی نیکوتر از این که مشکلات و اختلافات افراد با میانجیگری و داوری متخصصین این مجموعه، به صلح و سازش خاتمه یابد. در این راستا وکلا و مشاورین تخصصی پیشگام تلاش دارند تا موضوعات شما را در وهله اول با صلح وسازش پیش برده و بتوانند در نهایت نتیجه مطلوب اعضای پرونده را بدون طرح دعاوی قضایی به دست بیاورند.

امکان دریافت مشاوره رایگان

امکان مشاوره تلفنی تخصصی

امکان مشاوره حضوری

امکان ارتباط با وکلا

keyboard_arrow_up